تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

معرفی بازیکنان وجوانان بی ادعای کرمانشاهی

   

  تیم زاگرس کرمانشاه که این روزها خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ یک کشور اماده میکند بیش از پیش به مهرهای کلیدی وبومی خود نیاز دارد.مهرهای که در عین جوانی هریک از انها خود کوله باری از تجربه هستن وبازیهای گوناگونی را تجربه کرده اند بنابراین خالی از لطف نیست که به این بازیکنان کلیدی وبی ادعا نگاهی گذرا بیندازیم. البته ناگفته نماند در کنار این بازیکنان وجود یک مربی کاربلد وبادانش میتواند مکمل این تیم جوان وبا تجربه باشد که در ذیل از توانایی های این مربی خوش فکر سخن میگویم.      

   اردشیر جهانبخشی مربی کاربلد وبا دانش کرمانشاهی که دارای مدرک سطح یک فوتبال ساحلی میباشد.خوش فکری این مربی در لحظات حساس بازی به کمک تیم میاید. وی سابقه مربیگری در لیگ یک ولیگ زیرگروه را در چندین مرحله در رزومه مربیگری خود دارد.          

  مهرداد شرفی دروازه بان با تجربه کرمانشاهی که سالهای سال است کرمانشاهیا حفاظت از دروازه خود را با خیال راحت به او میسپارند وی نیز سابقه بازی در لیگ یک کشور وهمچنین لیگ زیرگروه را در چندین مرحله در کارنامه ورزشی خود دارد.وجود دروازه بان با تجربه ای مثل مهرداد شرفی میتواند عصای دست هر مربی باشد.          

  میلاد شعبانی جوان خوش اتیه کرمانشاهی که مربیان تیم روی جوانی وجنگندگی او حساب ویژه ای باز کرده اند .وی اگر به همین صورت به پیشرفت خود در فوتبال ساحلی ادامه دهد مطمئنا به درجات بالاتر خواهد رسید شعبانی نیز سابقه بازی در لیگ یک ولیگ زیرگروه کشوری را دارد.                                                                

  یزدان چترابگون دفاع مستحکم واینده دار کرمانشاهی که امید تیم زاگرس در خط دفاعی است .وی با قدرت جنگندگی و دوندگی فراوان مایه وحشت مهاجمان حریف است .او سال گذشته به اردوی تیم ملی ب فوتبال ساحلی دعوت شد که متاسفانه با مشکلات خدمت سربازی مواجه شد.وی نیز سابقه بازی در لیگ یک ولیگ زیر گروه را در چندین مرحله دارد.گل زیبایش به تیم فائز کاران ساری از فاصله ۳۰متری در مسابقات لیگ یک سال۹۱ از خاطر فوتبال دوستان فراموش نخواهد شد.                                                                                                  

  ارمان نوشین باد مدافع جنگنده وبا تعصب کرمانشاهی که تعصب وی بر مربیان تیم پوشیده نیست او نیز سابقه بازی در مسابقات لیگ یک وزیرگروه کشوری را دارد.                                                                

  ارمان عبدی دروازه بان جوان وخوش استیل کرمانشاهی که از سرمایه های دروازه بانی استان است.وی اگر کمی روی بازی با پای خود کار کند میتواند جز بهترین دروازه بانهای ایران باشد.او نیز سابقه بازی در لیگ یک ولیگ زیرگروه را در کارنامه ورزشی خود دارد.  

  سجاد امیریان بازیکن تکنیکی وخوش فکر کرمانشاهی که مهاجم فرصت طلب وچالاکی است که فرصتهای گلزنی را به اسانی از دست نخواهد داد.وی از ارکان موفقیت تیم شباب کرمانشاه در مسابقات دهه فجر سال۹۱در یزد بود که با حضور ۵تیم لیگ برتری وشباب کرمانشاه نماینده استان کرمانشاه به عنوان تنها تیم لیگ یکی این مسابقات برگزار شد که شباب کرمانشاه به مقام با ارزش سوم این رقابتها دست یافت.                                                                          درپایان این امیدواری وجود دارد که در کنار این تیم جوان وبا تجربه که شاکله اصلی تیم را تشکیل میدهند وبا سرمربیگری محمد صالحی این تیم اینده دار به لیگ برتر صعود نماید.


  این مطلب تا کنون 52 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 19 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 27 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :159492
 • بازدید امروز :391066
 • بازدید داخلی :38617
 • کاربران حاضر :234
 • رباتهای جستجوگر:375
 • همه حاضرین :609

تگ های برتر